Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Assendelft van F.W. (Floris)77281162360
Bosma J.C. (Jaap)76416011901
Dijkstra A.S. (Arjan)81554552197
Groenewold J.J. (Jan Joris)76375642123
Groot de H. (Hendrik)83484172139
Hoekstra C.A.H. (Carl)71806681829
Hummel E.D.J. (Erik-Jan)78018382311
Lambrechts K.J.J. (Koen)79672232267
Marel van der B. (Lambertus)69600522053
Rietveld R. (Renze)79974842281
Scheffer E.F. (Enno)72637181907
Vergert ten P. (Paul)79476322212
Jongh de B.M. (Benno)79081861987
Rietman J.F. (Frits)78577622226
Sipkema W.S. (Willem)79526151845
Faber A. (Ab)84156491972
Kramer J. (Julian)86120982342
Jonker J. (Jorik)85276841999
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Altena van L. (Lydia)82009071289
Assendelft van F.W. (Floris)77281162360
Avezaat A.J. (Annemarie)82381531692
Bakker T. (Theo)70789952132
Bluebaum M. (Matthias)86509282641
Bosma J.C. (Jaap)76416011901
Burgsma M. (Maria)84948821327
Cleveringa W.P. (Writser)86039471657
Dijkstra A.S. (Arjan)81554552197
Eldering K. (Kees)82652241482
Esker van den M. (MariŰlle)8580297941
Faber A. (Ab)84156491972
Ferwerda F. (Famke)83772921417
Foreest van J. (Jorden)83139102591
Foreest van L. (Lucas)83694052421
Groenewold J.J. (Jan Joris)76375642123
Groot de H. (Hendrik)83484172139
Hemmes M.J.W. (Maarten)79931281902
Henrichs T. (Thomas)80523852475
Hoekstra C.A.H. (Carl)71806681829
Huissteden van C. (Chiel)85424131173
Hummel E.D.J. (Erik-Jan)78018382311
Jones G.C.B. (Gawain)82651582677
Jongh de B.M. (Benno)79081861987
Jonker J. (Jorik)85276841999
Kerigan D. (Demre)83046042348
Kleter E.J. (Ernst Jan)81261841644
Knol G.J. (Geon)76692002096
Kollen Z. (Zyon)81892472321
Koop T. (Thorben)84524882394
Kramer F. (Fedde)86587271560
Kramer J. (Julian)86120982342
Kroezen R.P. (Roland)58074611591
Lai H.T. (Hing Ting)83249872379
Lambrechts K.J.J. (Koen)79672232267
Lubbe N. (Nikolas)84604192495
Maatman N.M. (Nick)84075422366
Marel van der B. (Lambertus)69600522053
Maris I. (Ivo)82391762335
Meijer D.H.F.R. (Daniel)79210121724
Meindertsma N.A.M. (Nieske)8503198873
Meissner F. (Felix)84762372288
Ohme M. (Melanie)85745552333
Oude Brunink E. (Elias)80066691874
Pastoor E.J. (Ernst-Jan)76789571982
Pauw M.R. (Martijn)58073731992
Pouw M. (Marcel)75945431828
Riet van 't P.H. (Flip)81585241443
Rietman J.F. (Frits)78577622226
Rietveld R. (Renze)79974842281
Roelfs J. (Jeroen)82734411617
Rookus S.P. (Sjoerd)83159121753
Rubingh O. (Otto)73634002099
Rupert C.J. (Casper)76333621950
Salihbegovic E. (Edim)81323661956
Santema T. (Tjeerd)85601231761
Scheffer E.F. (Enno)72637181907
Schermann S. (Stefan)80106402066
Sipkema W.S. (Willem)79526151845
Sloot B.P. (Ben)84550401476
Snuverink L. (Laurens)75038481921
Taams S. (Sander)83794481948
Torenbosch J. (Jorn)86492451553
Tsyganov A. (Andrey)84734431938
Valkenburg J.E. (Judith)83111051060
Veen van der A. (Anne)77109231583
Velthoven van P. (Paul)83448311644
Verburg I. (Ilse)85803081207
Vergert ten P. (Paul)79476322212
Visscher S. (Simon)83513101404
Visser J. (Johan)81597231681
Walinga E.J. (Eric Jan)66348811998
Welling E.L. (Ella)8007252863
Welling S.C. (Sophie)79415381753
Welling W.Q. (Wouter)78422191918
Werf van der H.P. (Hans Peter)72835401629
Wigboldus N.F.D. (Dionne)80672131456
Zaragatski I. (Ilja)82096082510
Zelbel P. (Patrick)83710222428
Zuylen van T. (Tim)81867831701
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hendriks R.V. (Richard)60187272068
Hollmann L.G. (Ludger)80284602112
Klapwijk K.B. (Bram)81423872223
Mijnheer P. (Peter)68847572109
Offringa G.J. (Johan)74919572002
Slingerland C. (Caroline)70421232041
Veen van der J. (Jan)62009422040
Wageningen van A.J.H. (Arie)62663372034
Lenthe van B.J. (Bernard)79422201580
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Altena L.J. (Lambert Jan)60032831893
Bemmel van T.J. (Twan)86106240
Benninga M. (Mark)79493921676
Bosch J. (Jan)72506061155
Broeksema R.A. (Ruben)85472750
Brons H.H. (Henk)77775281726
Gerritsen L. (Lubertus)60027441372
Hamhuis J. (Jasper)85224700
Heinen H.G. (Harrie)70854740
Hendriks R.V. (Richard)60187272068
Herminez l' M. (Mees)87142880
Hesselink M.A. (Michiel)85475500
Hesselink R.J.A. (Rutger)85186091756
Hidders J. (Julian)87306780
Hijink H.F. (Herman)74155181515
Hindriks D. (David)83956181165
Hollmann L.G. (Ludger)80284602112
Houten van K. (Koen)87424810
Klapwijk K.B. (Bram)81423872223
Klapwijk L. (Leo)81494271853
Klapwijk S.H. (Stijn)84643791391
Klashorst v.d. H. (Huib)78244650
Klifman H. (Hans)77890891293
Kuik J. (Han)73962901748
Lenthe van B.J. (Bernard)79422201580
Lenthe van G.W. (Gerwin)79407351607
Makkinje M.P. (Marc)82504181409
Meijer K.E. (Lenci)85678230
Meijer R.A.C. (Roan)85282560
Meulen van der F.R. (Freerk Rinder)74555031903
Meulenkamp - Kurtovic L. (Leonard)86708600
Mheen van de S. (Steven)80514391571
Mijnheer P. (Peter)68847572109
Minnigh L.D. (Leo)81927781654
Noordaa van der D.S. (Daan)84162871414
Noordaa van der J.P. (Joost)84989630
Offringa G.J. (Johan)74919572002
Rachman Haroen A. (Arief)83043401727
Reinders J. (Joan)70854851848
Rooda K.P. (Kai)72304102022
Rook H. (Han)84282111277
Schuttert E. (Evert)70854961734
Slingerland C. (Caroline)70421232041
Spanjers E. (Edgar)75663281726
Spuij A.D. (Arie)81368541667
Veen van der J. (Jan)62009422040
Vermeer M. (Michel)86168390
Veurink B.J. (Bart)85678120
Waardenburg F.H. (Feline)84402451692
Waardenburg L.A. (Lisanne)83931541778
Waardenburg M.D. (Marlinde)84818911727
Wageningen van A.J.H. (Arie)62663372034
Wilps D.J. (Dinand)82585691632
Zwaagstra M.B. (Marten)84113041623
Niet opgekomen00000