Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Assendelft van, F.W. (Floris)77281162358
Bosma , J.C. (Jaap)76416011887
Dijkstra , A.S. (Arjan)81554552200
Hoekstra , C.A.H. (Carl)71806681896
Lambrechts , K.J.J. (Koen)79672232283
Marel van der, B. (Lambertus)69600522153
Rietveld , R. (Renze)79974842275
Scheffer , E.F. (Enno)72637181895
Vergert ten, P. (Paul)79476322220
Jongh de, B.M. (Benno)79081861993
Rietman , J.F. (Frits)78577622253
Sipkema , W.S. (Willem)79526151827
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Altena van, L. (Lydia)82009071299
Assendelft van, F.W. (Floris)77281162358
Avezaat , A.J. (Annemarie)82381531654
Bakker , T. (Theo)70789952132
Bosma , J.C. (Jaap)76416011887
Burgsma , M. (Maria)84948821420
Cleveringa , W.P. (Writser)86039471684
Cummins , G.H. (George)88202290
Dijk van, S. (Stefan)87726650
Dijkstra , A.S. (Arjan)81554552200
Eldering , K. (Kees)82652241482
Elgersma , S.J. (Simon)83625852192
Ferwerda , F. (Famke)83772921430
Foreest van, J. (Jorden)83139102608
Foreest van, L. (Lucas)83694052511
Haan , G.A. (Gertjan)83246132007
Hemmes , M.J.W. (Maarten)79931281921
Hoekstra , C.A.H. (Carl)71806681896
Jong de, M. (Mathijs)80243351983
Jongh de, B.M. (Benno)79081861993
Kleter , E.J. (Ernst Jan)81261841634
Kletter , A.T. (Sander)86784171726
Kroezen , R.P. (Roland)58074611559
Lambrechts , K.J.J. (Koen)79672232283
Maatman , N.M. (Nick)84075422379
Manenschijn , J.W. (Wouter)83189811704
Marel van der, B. (Lambertus)69600522153
Meijer , D.H.F.R. (Daniel)79210121759
Meindertsma , N.A.M. (Nieske)8503198894
Muller , K. (Kenneth)82470521820
Offringa , T.J. (Tjaart)78686192069
Ogurlu , B. (Baran)88447040
Oord , R. (Raymon)84320062008
Oude Brunink , E.J. (Elias)80066691902
Pauw , M.R. (Martijn)58073731934
Peters , L. (Luuk)75860842112
Pouw , M. (Marcel)75945431896
Putten van, A. (Anne)80804351423
Rietman , J.F. (Frits)78577622253
Rietveld , R. (Renze)79974842275
Rookus , S.P. (Sjoerd)83159121849
Roorda , M. (Maarten)82733531844
Rupert , C.J. (Casper)76333622043
Salihbegovic , E. (Edim)81323662005
Santema , T. (Tjeerd)85601231867
Scheffer , E.F. (Enno)72637181895
Sever , F. (Fahri)88361900
Sipkema , W.S. (Willem)79526151827
Sloot , B.P. (Ben)84550401487
Snuverink , L. (Laurens)75038481935
Sokolowska , A. (Aneta)88047521692
Srinivasan , A. (Adityahrydai)88260151618
Torenbosch , J. (Jorn)86492451843
Tsyganov , A. (Andrey)84734431941
Veen van der, A. (Anne)77109231520
Velthoven van, P. (Paul)83448311658
Verburg , I. (Ilse)85803081136
Vergert ten, P. (Paul)79476322220
Visscher , S. (Simon)83513101400
Walinga , E.J. (Eric Jan)66348811933
Welling , E.L. (Ella)8007252911
Welling , S.C. (Sophie)79415381728
Welling , W.Q. (Wouter)78422191918
Werf van der, H.P. (Hans Peter)72835401629
Wigboldus , N.F.D. (Dionne)80672131532
Zuylen van, T. (Tim)81867831720
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hendriks , R.V. (Richard)60187272031
Hollmann , L.G. (Ludger)80284602105
Mijnheer , P. (Peter)68847572151
Offringa , G.J. (Johan)74919572036
Slingerland , C. (Caroline)70421232009
Veen van der, J. (Jan)62009422014
Wageningen van, A.J.H. (Arie)62663372030
Lenthe van, B.J. (Bernard)79422201604
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Altena , L.J. (Lambert Jan)60032831893
Becker , Y. (Yoeri)87875920
Bemmel van, T.J. (Twan)86106240
Benninga , M. (Mark)79493921713
Bosch , J. (Jan)72506061108
Brons , H.H. (Henk)77775281654
Groot de, R. (René)83484281641
Hamhuis , J. (Jasper)85224700
Heinen , H.G. (Harrie)70854740
Hendriks , R.V. (Richard)60187272031
Herminez l', M. (Mees)87142880
Hesselink , R.J.A. (Rutger)85186091797
Hidders , J. (Julian)87306780
Hijink , H.F. (Herman)74155181531
Hollmann , L.G. (Ludger)80284602105
Husers , Y.G.M. (Yannic)83602971862
Klapwijk , L. (Leo)81494271752
Klashorst v.d., H. (Huib)78244650
Klifman , H. (Hans)77890891267
Lenthe van, B.J. (Bernard)79422201604
Lenthe van, G.W. (Gerwin)79407351591
Makkinje , M.P. (Marc)82504181429
Meijer , R.A.C. (Roan)85282560
Meulen van der, F.R. (Freerk Rinder)74555031941
Mheen van de, S. (Steven)80514391606
Mijnheer , P. (Peter)68847572151
Offringa , G.J. (Johan)74919572036
Rachman , A. (Arif)83043401694
Reinders , J. (Joan)70854851861
Rooda , K.P. (Kai)72304102022
Rook , H. (Han)84282111310
Schooten van, L. (Lars)84283541880
Schuttert , E. (Evert)70854961734
Slingerland , C. (Caroline)70421232009
Spanjers , E. (Edgar)75663281739
Spuij , A.D. (Arie)81368541712
Veen van der, J. (Jan)62009422014
Vermeer , M. (Michel)86168390
Veurink , B.J. (Bart)85678120
Waardenburg , F.H. (Feline)84402451769
Waardenburg , L.A. (Lisanne)83931541810
Waardenburg , M.D. (Marlinde)84818911710
Wageningen van, A.J.H. (Arie)62663372030
Wilps , D.J. (Dinand)82585691641
Zwaagstra , M.B. (Marten)84113041704
Niet opgekomen00000