Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Assendelft van, F.W. (Floris)77281162358
Bosma , J.C. (Jaap)76416011887
Dijkstra , A.S. (Arjan)81554552197
Hoekstra , C.A.H. (Carl)71806681876
Lambrechts , K.J.J. (Koen)79672232274
Marel van der, B. (Lambertus)69600522137
Rietveld , R. (Renze)79974842269
Scheffer , E.F. (Enno)72637181895
Vergert ten, P. (Paul)79476322228
Jongh de, B.M. (Benno)79081861988
Rietman , J.F. (Frits)78577622254
Sipkema , W.S. (Willem)79526151795
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Altena van, L. (Lydia)82009071315
Assendelft van, F.W. (Floris)77281162358
Avezaat , A.J. (Annemarie)82381531672
Bakker , T. (Theo)70789952132
Bosma , J.C. (Jaap)76416011887
Burgsma , M. (Maria)84948821413
Cleveringa , W.P. (Writser)86039471681
Cummins , G.H. (George)88202290
Dijk van, S. (Stefan)87726650
Dijkstra , A.S. (Arjan)81554552197
Eldering , K. (Kees)82652241482
Elgersma , S.J. (Simon)83625852218
Ferwerda , F. (Famke)83772921443
Foreest van, J. (Jorden)83139102620
Foreest van, L. (Lucas)83694052496
Haan , G.A. (Gertjan)83246131951
Hemmes , M.J.W. (Maarten)79931281926
Hoekstra , C.A.H. (Carl)71806681876
Jong de, M. (Mathijs)80243351998
Jongh de, B.M. (Benno)79081861988
Kleter , E.J. (Ernst Jan)81261841634
Kletter , A.T. (Sander)86784171726
Kroezen , R.P. (Roland)58074611555
Lambrechts , K.J.J. (Koen)79672232274
Maatman , N.M. (Nick)84075422354
Manenschijn , J.W. (Wouter)83189811676
Marel van der, B. (Lambertus)69600522137
Meijer , D.H.F.R. (Daniel)79210121739
Meindertsma , N.A.M. (Nieske)8503198880
Muller , K. (Kenneth)82470521782
Offringa , T.J. (Tjaart)78686192067
Oord , R. (Raymon)84320061924
Oude Brunink , E.J. (Elias)80066691882
Pauw , M.R. (Martijn)58073731975
Peters , L. (Luuk)75860842138
Pouw , M. (Marcel)75945431885
Putten van, A. (Anne)80804351664
Rietman , J.F. (Frits)78577622254
Rietveld , R. (Renze)79974842269
Rookus , S.P. (Sjoerd)83159121818
Roorda , M. (Maarten)82733531844
Rupert , C.J. (Casper)76333622068
Salihbegovic , E. (Edim)81323661931
Santema , T. (Tjeerd)85601231757
Scheffer , E.F. (Enno)72637181895
Sipkema , W.S. (Willem)79526151795
Sloot , B.P. (Ben)84550401509
Snuverink , L. (Laurens)75038481938
Sokolowska , A. (Aneta)88047521683
Srinivasan , A. (Adityahrydai)88260150
Torenbosch , J. (Jorn)86492451734
Tsyganov , A. (Andrey)84734431962
Veen van der, A. (Anne)77109231486
Velthoven van, P. (Paul)83448311664
Verburg , I. (Ilse)85803081143
Vergert ten, P. (Paul)79476322228
Visscher , S. (Simon)83513101404
Walinga , E.J. (Eric Jan)66348811971
Welling , E.L. (Ella)8007252911
Welling , S.C. (Sophie)79415381712
Welling , W.Q. (Wouter)78422191918
Werf van der, H.P. (Hans Peter)72835401629
Wigboldus , N.F.D. (Dionne)80672131520
Zuylen van, T. (Tim)81867831720
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hendriks , R.V. (Richard)60187272053
Hollmann , L.G. (Ludger)80284602107
Mijnheer , P. (Peter)68847572058
Offringa , G.J. (Johan)74919572029
Slingerland , C. (Caroline)70421232023
Veen van der, J. (Jan)62009422016
Wageningen van, A.J.H. (Arie)62663372028
Lenthe van, B.J. (Bernard)79422201592
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Altena , L.J. (Lambert Jan)60032831893
Becker , Y. (Yoeri)87875920
Bemmel van, T.J. (Twan)86106240
Benninga , M. (Mark)79493921723
Bosch , J. (Jan)72506061119
Brons , H.H. (Henk)77775281654
Groot de, R. (René)83484281641
Hamhuis , J. (Jasper)85224700
Heinen , H.G. (Harrie)70854740
Hendriks , R.V. (Richard)60187272053
Herminez l', M. (Mees)87142880
Hesselink , R.J.A. (Rutger)85186091812
Hidders , J. (Julian)87306780
Hijink , H.F. (Herman)74155181531
Hollmann , L.G. (Ludger)80284602107
Husers , Y.G.M. (Yannic)83602971862
Klapwijk , L. (Leo)81494271764
Klashorst v.d., H. (Huib)78244650
Klifman , H. (Hans)77890891288
Lenthe van, B.J. (Bernard)79422201592
Lenthe van, G.W. (Gerwin)79407351582
Makkinje , M.P. (Marc)82504181416
Meijer , R.A.C. (Roan)85282560
Meulen van der, F.R. (Freerk Rinder)74555031950
Mheen van de, S. (Steven)80514391613
Mijnheer , P. (Peter)68847572058
Offringa , G.J. (Johan)74919572029
Rachman , A. (Arif)83043401656
Reinders , J. (Joan)70854851908
Rooda , K.P. (Kai)72304102022
Rook , H. (Han)84282111300
Schooten van, L. (Lars)84283541893
Schuttert , E. (Evert)70854961734
Slingerland , C. (Caroline)70421232023
Spanjers , E. (Edgar)75663281730
Spuij , A.D. (Arie)81368541709
Veen van der, J. (Jan)62009422016
Vermeer , M. (Michel)86168390
Veurink , B.J. (Bart)85678120
Waardenburg , F.H. (Feline)84402451770
Waardenburg , L.A. (Lisanne)83931541811
Waardenburg , M.D. (Marlinde)84818911729
Wageningen van, A.J.H. (Arie)62663372028
Wilps , D.J. (Dinand)82585691624
Zwaagstra , M.B. (Marten)84113041656
Niet opgekomen00000