Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Berg van der, W. (Wessel)80354892001
Boer de, R. (Rein)80455432018
Etmans , M.D. (Maarten)61387372012
Heidinga , E. (Eelke)65592671899
Kamstra , J.A. (Jippe)78799602101
Netten van, F. (Franke)72299261922
Schriemer , O. (Oene)67877151995
Vermaat , M.C. (Marcel)73711662159
Jongsma , W. (Wietze)64374972051
Wind , E.T. (Egbert)76435921851
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Algra , J.M. (Jouke)79236632117
Altena van, B. (Boaz)88050710
Baars , G.H.A. (Gerard)79467521781
Bakema , A.J. (Aeilko)60654221806
Batenburg van, T. (Tijn)87825211918
Berg van der, W. (Wessel)80354892001
Boer de, R. (Rein)80455432018
Boersma , J. (Jan)60272742124
Bon van, M.J. (Jeppe)83210821348
Dijcker , S. (Silke)87892200
Dijcker , T. (Thymen)87891540
Eijk van, S.G. (Siem)61590871742
Etmans , M.D. (Maarten)61387372012
Faber , S. (Sytze)79803901524
Fraanje , W. (Wiebe)87963811448
Glas , R. (Robert)87891430
Groot de, I. (Ivan)87797380
Hania , J. (Jan)64203922149
Hania , P. (Pieter)88147291475
Heide van der, A. (Auke)83119632135
Heidinga , E. (Eelke)65592671899
Hibma , J. (Jan)61478342057
Hoekstra , J. (Jan)83635861422
Hoekstra , P. (Pieter)78235411672
Jong de, M. (Migchiel)73711222321
Jong de, S.F.J. (Siegbert)62368681908
Jongsma , W. (Wietze)64374972051
Jongsma , W.J. (Wolter)77269831421
Kamstra , J.A. (Jippe)78799602101
Kempenaar , L. (Lutzen)88050380
Kooistra , M. (Marrit)87757230
Kooistra , M.R.C. (Marthijn)85252531259
Kruithof , D.A. (Dik)60006981771
Lee van der, H.M. (Erik)82450281725
Lijn van der, B.J. (Bas)73592752236
Lont , A.H. (Addy)70762892239
Lont , J.J. (Jolle)83434891843
Maanen van, L. (Leo)83783811539
Manen van, G.M. (Gerben)60514302179
Miedema , J. (Jan)81319371236
Mooijen , I. (Ilja)88259380
Mooijen , S. (Sven)87137710
Mosterman , H.T.T. (Hidde Tjeerd)87793200
Mosterman , J. (Jelle)88242990
Mulder , C. (Catharinus)76105371958
Netten van, F. (Franke)72299261922
Nicolai , A.M. (Amir)80884762091
Overeem , O. (Otto)87964250
Ploeger , P. (Pieter)83787221581
Popta van, H.D. (Hette)62738171791
Reitsma , J. (Jildau)88050490
Root , J.J. ()79761001044
Scholl , E.C. (Eddie)62468672202
Scholte , T. (Thijs)87988780
Schoonhoven , J. (Juko)81931521425
Schriemer , O. (Oene)67877151995
Shlomo , A. (Adam)86894170
Slagboom , L. (Leandro)86890981709
Smink , H.J. (Henk)79760781474
Sparenberg , E. (Erik)78800042249
Stavenga , T. (Teake)88011330
Stegeman , D. (Derk)72796241533
Straten van, K. (Kees)81101351505
Struik , T. (Tjapko)78979232268
Swart , H. (Hugo)86239340
Takkebos , M.J. (Michiel)71437301621
Tigchelaar , G. (Gosse)87354190
Timmer , N. (Niels)8800539923
Toering , E. (Elena)87892310
Torensma , D. (Dylan)86315021455
Tsang , M.W. (Ming Wai)86085890
Tsang , Z. (Zhi)88243540
Venhuizen , P.J. (Peter)75195671381
Verf , F. (Frederik)88331210
Vermaat , M.C. (Marcel)73711662159
Versteeg , F. (Fin)87427780
Visscher , H. (Harmen)81103331195
Vries de, D. (Danny)85607171540
Wagenveld , K. (Kasper)86101180
Weggen , J.V. (Jeroen)83339852192
Wilgenburg van, H. (Henk)60528381605
Wind , E.T. (Egbert)76435921851
Wissmann , D. (Dolf)64074231982
Zeijl van, W. (Wim)80888391433
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Engen van, H.J. (Herman)61580311996
Jos , E. (Ernst)71612421818
Lindeman , J.W. (Johan)62745101963
Nagtegaal , C. (Kees)78630422229
Vos de, M.A.C. (Michael)62798451833
Wagenvoorde , G. (Guido)84803402112
Wijk van der, W.L. (Wim)65856012097
Dekker , S.T. (Sito)81509451969
Pandelaar , V. (Vincent)78795201986
Wagenaar , G. (Gerard)74487601796
Mars , P. (Paul)75082591611
Vermeulen , L.J. (Bart)79850541894
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alberelli , M. (Massimo)88257950
Alma , B. (Bram)85937720
Amerongen van, J. (Judith)82766971683
Aruna , D. (Dheeshitha)87905070
Badri , U. (Uday)87373330
Berg van den, B.F. (Bart)86067631360
Bethlehem , D. (David)87906610
Beun , C. (Carmen)88343970
Beun , K. (Kasper)87375640
Blik , B. (Bert)8772533820
Boelen , B. (Berend)75798470
Bohm , H. (Hans)60949902255
Bomli , P.E. ()61740360
Brand van den, G. (Gijs)66544941598
Cijo , E. (Edwin)88344190
Cordero , J. (Jaziel)88255640
Cornelissen , H.W.J. (Henk)74368691698
Das , K. (Kriti)88257510
Dekker , S.T. (Sito)81509451969
Dieyen van, O. (Ole)88344080
Dijkstra , D. (Daniel)84374071409
Dirksen , M. (Marieke)80784771975
Dollenkamp , R. (Renzo)86582980
Engen van, H.J. (Herman)61580311996
Fluitsma , P.M.M. (Ellie)8727411895
Foederer , E. (Emiel)87916841312
Friedel , F. (Floris)88255860
Gerritse , Y.A.J. (Youri)76634911840
Giskes , L. (Lucas)87906940
Gopalakrishna , S. (Sonalika)88257070
Goudagere , A. (Adithya)87904630
Grabowski , I. (Igor)88257730
Grabowski , M. (Marcel)88257840
Griendt van de, S. (Sebastian)87686280
Groenendijk , F. (Floris)8719568993
Guldberg , P. (Preben)83414761577
Harmelink , A.N.T. (Arthur)84539510
Hartog , D. (David)8658408917
Hensen , P. (Patrick)84540500
Hoekman , L. (Luuk)87511380
Hoekman , M. (Mees)87450440
Houten van, D.E. (Diederik)78641311451
Huijssen , M. (Max)87907710
Hut , J.R. (Johan)73583071918
Huurne ter, I. (Ilias)88256080
Ibrahim , D. (Dilshad)88343420
Ibrahim , G. (Geomerd)85978861834
Jasti , K. (Khyati Sri)88256520
Jasti , S. (Shreyas)88255420
Jochems , H. (Huib)71347981516
Jong de, R.M. (Roel)81502741916
Jos , E. (Ernst)71612421818
Kerkhof , Y.K. (Yme)64025391483
Koekkoek , M. (Martin)81515391620
Kreuning , P.H. (Patrick)74018121552
Kroeze , H. (Hugo)64024071331
Kumar , R. (Revansh)87415790
Kundu , S. (Swathi)87904960
Laan van der, A. (Arjen)87578701068
Langendijk , G.P.F.M. (Gerard)70162511355
Leen van, G.J. (Guido)76683421764
Leeuwen van, J.M. (Han)61217641515
Lin , I. (Ian)87905180
Lindeman , J.W. (Johan)62745101963
Liu , L. (Luc)87906830
Liu , W. (Winky)87906720
Loois , L. (Lies)87602900
Loois , P. (Pip)87905290
Loois , T. (Teun)87415900
Losekoot , P. (Pascal)75046292043
Lukacs , M. (Mirko)72651921804
Mahesh , N. (Nikhil)88256960
Mahesh , P. (Pratyush)88344520
Mali , N. (Neha)88256740
Markus , J.R. (John)65661971916
Mars , P. (Paul)75082591611
Martens , F. (Feline)87905840
Martens , S. (Stijn)87416010
Meijer , D. (Dylan)87907600
Mikkili , S. (Surya)87375750
Nagel , J.G. (Jan)73582631760
Nagel , Y. (Yvette)71619571935
Nagtegaal , C. (Kees)78630422229
Noel , G. (Gilbert)78641641662
Oosterom van, H. (Henny)62537750
Oudshoorn , F. (Frans)85134501706
Overmeir van, P.N. (Peter)80934701477
Pandelaar , V. (Vincent)78795201986
Paturi , S. (Sai Sammanyu)88255090
Pradeep , S. (Srishti)87904520
Punter , C. (Kees)73837281695
Rademaker , T. (Tobias)88343860
Raj Chatterji , Y. (Yohaan)88344410
Rajesh , N. (Navneet)88256630
Ramesh Kumar , T. (Tanish)87904410
Ramesh Kumar , V. (Vedanth)87904300
Roeck , M. (Milan)88257290
Rosdorf , T. (Thijs)87906280
Rouman , L. (Lucas)87906500
Sahasrabuddhe , V. (Vedang)87373880
Sanchez , R. (Richard)80300991713
Satish , S. (Samarth)87373660
Scheppingen van, O. (Ollie)87906390
Schootbrugge van de, G.V. (Gabri)68099901792
Schout , W. (Wim)84203571287
Schwartz , E. (Emilian)88344300
Seelam , L. (Laksya)87904740
Seelam , V. (Vrushik)87904850
Semikhodski , V. (Vadim)86265850
Senalp , Y. (Yaren)88258060
Sentsov , G. (German)88038720
Shalendaran , A. (Arshya)88255750
Shringi , A. (Arnav)87373550
Simon , A.W. (Alfons)73718481574
Slagboom , A. (Bram)64018461308
Sliep , W.H. (Wim)67017171464
Slottje , P.M. (Pim)84400141409
Smit , M. (Maamke)88257620
Smit , N. (Nienke)88256850
Snieder , P. (Peter)72773581540
Spit , V. (Vincent)87376411985
Stomphorst , J. (Jan)60090141433
Swart , A.C. (Ton)59850671744
Tanase , I. (Ion)87698821263
Terhorst , A.J. (Tom)64098211682
Timmermans , T. (Taeke)87907380
Ulenbelt , I. (Igo)86583860
Veenvliet , J. (Jos)60814711397
Velamakanni , J. (Jeetesh)88256190
Verheijen , B. (Bram)88257180
Vermeulen , L.J. (Bart)79850541894
Vishwakarma , A. (Ashwin)88047630
Vogel , G.H. (Gert)78642851381
Vos de, M.A.C. (Michael)62798451833
Vrieling , M. (Maes)88343530
Vrieling , N. (Noud)88343640
Waall van der, R.W. (Rob)61929011721
Wagenaar , G. (Gerard)74487601796
Wagenvoorde , F.A. (Frits)76741171614
Wagenvoorde , G. (Guido)84803402112
Weerden van der, S. (Siebe)88343750
Wiegand , J.C. (Hanke)8713320853
Wijk van der, W.L. (Wim)65856012097
Woudenberg , C. (Casper)87567041649
Zegwaart , C.G. (Kees)71560281512
Niet opgekomen00000