Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Boog , B.G.J. (Ben)72437862108
Dijken van, R.B. (Rex)64529852102
Linden van der, H. (Hans)73747742107
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Oomens , M.H.L. (Matthias)77043782177
Surewaard , W.W.H.H. (Wilbert)74024722024
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Westenberg , H. (Han)64258262143
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boog , B.G.J. (Ben)72437862108
Dijken van, R.B. (Rex)64529852102
Linden van der, H. (Hans)73747742107
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Oomens , M.H.L. (Matthias)77043782177
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Surewaard , W.W.H.H. (Wilbert)74024722024
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Visser , J.J.M. (Jos)83623871369
Westenberg , H. (Han)64258262143
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bügel , J. (Jeroen)79054692154
Leent van, D. (Dimitri)78598302230
Otten van, G.J. (Gerard)74452842050
Piet , J.J.N. (Joeri)80772232020
Porte , H. (Henrik)75870522159
Reedijk , P.J. (Peter)74955102067
Schuil , J.J. (Jeroen)73794711952
Tonnon , R.P. (Rene)82421902074
Miltenburg , A.G. (Alexander)60984661960
Sonder , A.J.A. (Peter)73558211958
Tissink , A.J. (Arjan)72576131942
Shahrizadeh , S. (Shahroez)74529071947
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642872002
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ark van, A. (Andre)74223161823
Baltus , L. (Luuc)82547521203
Bartelink , H. (Hidde)86148700
Bügel , J. (Jeroen)79054692154
Beltman , A.R.A. (Guus)77656591864
Berben , D.M.M. (David)85448550
Berben , M.A. (Angela)87374210
Boevere de, L. (Luke)88233420
Bogels , N. (Niels)86031220
Bos , M. (Martin)64287191638
Boske ten, B.T. (Tim)88183260
Buitenen van, T. (Tom)87588160
Burer , A.R.M. (Audry)60167251851
Burger , S. (Sem)83769511714
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371931
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642872002
Corpeleijn , A.W.F. (Andre)79008711395
Corpeleijn , M.F. (Maarten)76009121908
Dijk , W.R. (Rogier)67793332049
Dijkhuis , W. (Wemko)88251460
Driessen , C.L.M. (Chris)74462961174
Escher , J.B. (Jan)61083661548
Flohr , D.R. (Dennis)71035691850
Flohr , M.R. (Marcel)71035911829
Flohr , R.E. (Ron)81730111856
Fröberg , G.J. (Gert-Jan)83846401863
Gerritse , W.A. (Wouter)73139001610
Gevel van de, E. (Ed)61917791873
Grutter , T.J. (Tim)84069261968
Heijden van de, J. (Jesse)8434481976
Houweling , B. (Bart)86222511541
Ingen van, C.I. (Cor)61243381828
Jaarsveld van, H.G. (Henk)72408161842
Kara , A. (Anka)83780181387
Kölling , L. (Leonard)84827601137
Küchler , R. (Ruud)81203431719
Kepers , L. (Luc)82804591470
Kooijman , M.M.A. (Maxim)87875810
Krabbenbos , J. (Jan)74073561608
Lamme , W. (Wim)61717151888
Lardenoye , B. (Bert)74387061681
Leent van, D. (Dimitri)78598302230
Lieshout van, G.F. (Gerrit)85971270
Loedeman , A. (Bert)84988311430
Manuel , H. (Hans)71328291641
Manuel , R. (Rik)85458120
Menses , D.F. (Djimmer)88206030
Miltenburg , A.G. (Alexander)60984661960
Niemeijer , R. (Rick)85333270
Nitrauw , B.F. (Ben)88205920
Nitrauw , P.K. (Peter)86933881552
Ooijen van, A. (Arthur)84753791085
Oskam , C. (Caspar)71902601812
Otten van, G.J. (Gerard)74452842050
Piet , J.J.N. (Joeri)80772232020
Porte , H. (Henrik)75870522159
Prior , H.R. (Richard)88436370
Prosman , N. (Noam)88092950
Reedijk , P.J. (Peter)74955102067
Rengers , S.A. (Seth)86164760
Rinsum van, R. (Remco)79647371860
Roelandt , C.M.J. (Chris)82159111518
Sadler , M.D. (Matthew)80260402692
Schuil , J.J. (Jeroen)73794711952
Schuit , E. (Edwin)60673031745
Seijp van de, Q.W. (Quintin)87096131958
Sennema , R. (Remy)82511991859
Shahrizadeh , S. (Shahroez)74529071947
Smajic , H. (Halima)86245940
Snijders , J. (Jan)69171081771
Sonder , A.J.A. (Peter)73558211958
Tissink , A.J. (Arjan)72576131942
Tommel , D.K.J. (Dick)76851280
Tonnon , R.P. (Rene)82421902074
Vandeputte , S. (Samuel)84882271890
Velde van der, S.G.F. (Sytze)60985101624
Ven van der, D. (Damian)88011440
Verschoor , P. (Patrick)75758981581
Vries de, T. (Timo)87828950
Werkhoven , S. (Stefan)88181280
Willemsen , J. (Jasper)87829060
Witte de, W. (Wiebe)71034591764
Woestenburg , J. (Jochem)76558242051
Zijtveld van, M.D.A. (Max)86066970
Zwan van der, M. (Martijn)81936801547
Zwart de, J. (Johan)62963121980
Niet opgekomen00000