Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Boog B.G.J. (Ben)72437862133
Boogaard S.L. (Sander)80782022019
Dijken van R.B. (Rex)64529852018
Ensering H.M. (Rick)71637501988
Linden van der H. (Hans)73747742156
Linden van der M.C. (Marco)73823972028
Oomens M.H.L. (Matthias)77043782166
Surewaard W.W.H.H. (Wilbert)74024722029
Verkooyen F.J.A. (Frank)73766112058
Westenberg H. (Han)64258262094
Rietveld L. (Leo)75265631900
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boog B.G.J. (Ben)72437862133
Boogaard S.L. (Sander)80782022019
Dijken van R.B. (Rex)64529852018
Ensering H.M. (Rick)71637501988
Linden van der H. (Hans)73747742156
Linden van der M.C. (Marco)73823972028
Oomens M.H.L. (Matthias)77043782166
Rietveld L. (Leo)75265631900
Surewaard W.W.H.H. (Wilbert)74024722029
Verkooyen F.J.A. (Frank)73766112058
Visser J.J.M. (Jos)83623871441
Westenberg H. (Han)64258262094
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bügel J. (Jeroen)79054692143
Leent van D. (Dimitri)78598302203
Otten van G.J. (Gerard)74452842056
Piet J.J.N. (Joeri)80772232047
Porte H. (Henrik)75870522029
Reedijk P.J. (Peter)74955102037
Schuil J.J. (Jeroen)73794711977
Tonnon R.P. (Rene)82421902105
Miltenburg A.G. (Alexander)60984661933
Sonder A.J.A. (Peter)73558211981
Tissink A.J. (Arjan)72576131904
Shahrizadeh S. (Shahroez)74529071973
Cloet de J.L. (Jeanine)80642872012
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ark van A. (Andre)74223161823
Aydin U. (Ufuk)76267621878
Baltus L. (Luuc)82547521299
Bartelink H. (Hidde)86148700
Beeks T. (Teun)86666030
Beltman G.F. (Guus)77656591838
Berben D.M.M. (David)85448550
Berben M.A. (Angela)87374210
Bogels N. (Niels)86031220
Bos M. (Martin)64287191664
Bosman E.E. (Esmee)86079180
Buitenen van T. (Tom)87588160
Burger S. (Sem)83769511619
Bügel J. (Jeroen)79054692143
Chatinier du A.L. (Gunie)64203371953
Cloet de J.L. (Jeanine)80642872012
Corpeleijn A.W.F. (Andre)79008711418
Corpeleijn M.F. (Maarten)76009121875
Dijk W.R. (Rogier)67793332007
Doorn van H.F. (Hans)62719361864
Driessen C.L.M. (Chris)74462960
Escher J.B. (Jan)61083661568
Flohr D.R. (Dennis)71035691964
Flohr M.R. (Marcel)71035911915
Fröberg G.J. (Gert-Jan)83846401798
Gerritse W.A. (Wouter)73139001637
Gevel van de E. (Ed)61917791846
Grutter T.J. (Tim)84069261745
Heijden van de J. (Jesse)8434481966
Hond den T.D. (Thijs)85107880
Horst van der M. (Michaël)85327220
Houweling B. (Bart)86222511512
Ingen van C.I. (Cor)61243381848
Jeletich H.M.M. (Anastasia)86935530
Jeletich M.M.V. (Maksim)86935420
Kara A. (Anka)83780181311
Kara A. (Anna-Su)85787570
Kepers L. (Luc)82804591437
Krabbenbos J. (Jan)74073561608
Küchler R. (Ruud)81203431780
Kölling L. (Leonard)84827600
Lamme W. (Wim)61717151881
Landman J. (Jeroen)79161611767
Lardenoye B. (Bert)74387061639
Leent van D. (Dimitri)78598302203
Lieshout van G.F. (Gerrit)85971270
Loedeman A. (Bert)84988311505
Manuel H. (Hans)71328291661
Manuel R. (Rik)85458120
Miltenburg A.G. (Alexander)60984661933
Niemeijer R. (Rick)85333270
Nieuborg R.M.J. (Rob)87355950
Nitrauw P.K. (Peter)86933880
Ooijen van A. (Arthur)84753791080
Oskam C. (Caspar)71902601833
Otten van G.J. (Gerard)74452842056
Piet J.J.N. (Joeri)80772232047
Porte H. (Henrik)75870522029
Reedijk P.J. (Peter)74955102037
Rieder S. (Senne)86895490
Rinsum van R. (Remco)79647371847
Roelandt C.M.J. (Chris)82159111595
Sadler M.D. (Matthew)80260402675
Sawa S.H. (Shimei)85116570
Schuil J.J. (Jeroen)73794711977
Schuit E. (Edwin)60673031785
Seijp van de Q.W. (Quintin)87096131928
Shahrizadeh S. (Shahroez)74529071973
Smajic H. (Halima)86245940
Sonder A.J.A. (Peter)73558211981
Tissink A.J. (Arjan)72576131904
Tommel D.K.J. (Dick)76851280
Tonnon R.P. (Rene)82421902105
Vandeputte S. (Samuel)84882271651
Velde van der S.G.F. (Sytze)60985101640
Veldhoen J.S. (Jelte)86935310
Veldhoen M.H. (Mart)86935200
Verschoor P. (Patrick)75758981596
Zijtveld van B.B.M. (Brett)86066860
Zijtveld van M.D.A. (Max)86066970
Zoeren van M. (Michael)86222400
Zwan van der M. (Martijn)81936801562
Zwart de J. (Johan)62963121938
Zwerwer F.S. (Frister)79310221052
Niet opgekomen00000