Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Boog , B.G.J. (Ben)72437862117
Dijken van, R.B. (Rex)64529852066
Linden van der, H. (Hans)73747742118
Linden van der, M.C. (Marco)73823972022
Oomens , M.H.L. (Matthias)77043782184
Surewaard , W.W.H.H. (Wilbert)74024722047
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112070
Westenberg , H. (Han)64258262173
Rietveld , L. (Leo)75265631896
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boog , B.G.J. (Ben)72437862117
Dijken van, R.B. (Rex)64529852066
Linden van der, H. (Hans)73747742118
Linden van der, M.C. (Marco)73823972022
Oomens , M.H.L. (Matthias)77043782184
Rietveld , L. (Leo)75265631896
Surewaard , W.W.H.H. (Wilbert)74024722047
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112070
Visser , J.J.M. (Jos)83623871369
Westenberg , H. (Han)64258262173
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bügel , J. (Jeroen)79054692163
Leent van, D. (Dimitri)78598302242
Otten van, G.J. (Gerard)74452842009
Piet , J.J.N. (Joeri)80772232051
Porte , H. (Henrik)75870522124
Reedijk , P.J. (Peter)74955102066
Schuil , J.J. (Jeroen)73794711966
Tonnon , R.P. (Rene)82421902086
Miltenburg , A.G. (Alexander)60984661968
Sonder , A.J.A. (Peter)73558211949
Tissink , A.J. (Arjan)72576131938
Shahrizadeh , S. (Shahroez)74529071927
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642871993
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ark van, A. (Andre)74223161823
Baltus , L. (Luuc)82547521203
Bartelink , H. (Hidde)86148700
Bügel , J. (Jeroen)79054692163
Beltman , A.R.A. (Guus)77656591846
Berben , D.M.M. (David)85448550
Berben , M.A. (Angela)87374210
Boevere de, L. (Luke)88233420
Bogels , N. (Niels)86031220
Bos , M. (Martin)64287191638
Boske ten, B.T. (Tim)88183260
Buitenen van, T. (Tom)87588160
Burer , A.R.M. (Audry)60167251858
Burger , S. (Sem)83769511714
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371905
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642871993
Corpeleijn , A.W.F. (Andre)79008711396
Corpeleijn , M.F. (Maarten)76009121907
Dijk , W.R. (Rogier)67793332036
Dijkhuis , W. (Wemko)88251460
Driessen , C.L.M. (Chris)74462961192
Escher , J.B. (Jan)61083661536
Flohr , D.R. (Dennis)71035691849
Flohr , M.R. (Marcel)71035911842
Flohr , R.E. (Ron)81730111829
Fröberg , G.J. (Gert-Jan)83846401818
Gerritse , W.A. (Wouter)73139001607
Gevel van de, E. (Ed)61917791873
Grutter , T.J. (Tim)84069261970
Heijden van de, J. (Jesse)8434481976
Houweling , B. (Bart)86222511541
Ingen van, C.I. (Cor)61243381841
Jaarsveld van, H.G. (Henk)72408161817
Kara , A. (Anka)83780181387
Kölling , L. (Leonard)84827600
Küchler , R. (Ruud)81203431727
Kepers , L. (Luc)82804591446
Kooijman , M.M.A. (Maxim)87875810
Krabbenbos , J. (Jan)74073561608
Lamme , W. (Wim)61717151876
Lardenoye , B. (Bert)74387061743
Leent van, D. (Dimitri)78598302242
Lieshout van, G.F. (Gerrit)85971270
Loedeman , A. (Bert)84988311416
Manuel , H. (Hans)71328291672
Manuel , R. (Rik)85458120
Menses , D.F. (Djimmer)88206030
Miltenburg , A.G. (Alexander)60984661968
Niemeijer , R. (Rick)85333270
Nitrauw , B.F. (Ben)88205920
Nitrauw , P.K. (Peter)86933881560
Ooijen van, A. (Arthur)84753791112
Oskam , C. (Caspar)71902601818
Otten van, G.J. (Gerard)74452842009
Piet , J.J.N. (Joeri)80772232051
Porte , H. (Henrik)75870522124
Prosman , N. (Noam)88092950
Reedijk , P.J. (Peter)74955102066
Rengers , S.A. (Seth)86164760
Rinsum van, R. (Remco)79647371860
Roelandt , C.M.J. (Chris)82159111508
Sadler , M.D. (Matthew)80260402692
Schuil , J.J. (Jeroen)73794711966
Schuit , E. (Edwin)60673031751
Seijp van de, Q.W. (Quintin)87096131938
Sennema , R. (Remy)82511991876
Shahrizadeh , S. (Shahroez)74529071927
Smajic , H. (Halima)86245940
Snijders , J. (Jan)69171081760
Sonder , A.J.A. (Peter)73558211949
Tissink , A.J. (Arjan)72576131938
Tommel , D.K.J. (Dick)76851280
Tonnon , R.P. (Rene)82421902086
Vandeputte , S. (Samuel)84882271890
Velde van der, S.G.F. (Sytze)60985101627
Ven van der, D. (Damian)88011440
Verschoor , P. (Patrick)75758981581
Vries de, T. (Timo)87828950
Werkhoven , S. (Stefan)88181280
Willemsen , J. (Jasper)87829060
Witte de, W. (Wiebe)71034591746
Zijtveld van, M.D.A. (Max)86066970
Zwan van der, M. (Martijn)81936801556
Zwart de, J. (Johan)62963121980
Niet opgekomen00000