Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Boog , B.G.J. (Ben)72437862108
Dijken van, R.B. (Rex)64529852102
Linden van der, H. (Hans)73747742107
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Oomens , M.H.L. (Matthias)77043782177
Surewaard , W.W.H.H. (Wilbert)74024722024
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Westenberg , H. (Han)64258262143
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boog , B.G.J. (Ben)72437862108
Dijken van, R.B. (Rex)64529852102
Linden van der, H. (Hans)73747742107
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Oomens , M.H.L. (Matthias)77043782177
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Surewaard , W.W.H.H. (Wilbert)74024722024
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Visser , J.J.M. (Jos)83623871369
Westenberg , H. (Han)64258262143
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Gortemaker , L. (Lucas)81703381975
Rosmalen van, J. (Joost)77199542159
Tromp , P.J.H. (Paul)76769332022
Werken van de, H.J.G. (Harmen)66284682072
Westerduin , P. (Philip)74117671985
Zondag , J.A.T. (Jason)81284831960
Spaan , N. (Nathanael)62149452134
Fung , M.M.W. (Michael)83290461955
Plas van der, H.R.E. (Rob)66761972157
Buitenen van, H. (Herbert)67855482123
Koster , W.S. (Wim)67386002153
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Gortemaker , L. (Lucas)81703381975
Rosmalen van, J. (Joost)77199542159
Tromp , P.J.H. (Paul)76769332022
Werken van de, H.J.G. (Harmen)66284682072
Westerduin , P. (Philip)74117671985
Zondag , J.A.T. (Jason)81284831960
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts , J.S.D. (Joaquin)86102940
Ayala , A. (Angelo)83286831443
Ayala , L. (Leonardo)83129311571
Batenburg , P. (Paul)67332101965
Batenburg van, M. (Mees)87625450
Beijen , M. (Mark)82751681865
Benne , L.G. (Loek)88150480
Berden , E.M.V. (Liza)88445390
Bisschop , M. (Mart)84713640
Blokland , B. (Bent)85509491378
Bongers , A.C. (Arend)76907271773
Brands , J. (Joris)87609500
Brands , R. (Robin)87630180
Brandsen , I. (Isaac)85842570
Bruin , L. (Loïs)87828070
Buitenen van, H. (Herbert)67855482123
Bultstra , A.C. (Arne)88052910
Bultstra , T.M. (Tycho)86538870
Clercq le, M. (Maxim)82696571945
Collaert , E. (Emma)88291060
Collaert , T. (Thomas)88291170
Cornelissen , L. (Leon)81032161529
Dekker , P.M. (Paul)60192441746
Dobbinga , W.L. (Wijnand)59699201625
Doorn van, E.M. (Ed)61036691675
Doorn van, M. (Maarten)77107141768
Dunnen den, L.I. (Lola)82947921857
Elfaressi , N. (Nor)88414150
Fung , M.M.W. (Michael)83290461955
Ghebreab , E. (Elnathan)84745981876
Girigorie , J.E.L. (Jonairo)88136510
Gortemaker , L. (Lucas)81703381975
Groeneveld , A.F.A. (Alexander)87737430
Gunneweg , P.G.H.T. (Philippe)88150370
Haddou , B. (Badr)87170050
Hoos , B.S. (Bob)74642811856
Huang , Q. (Qian)84858401433
Janse , C. (Circe)84986881550
Janse , S. (Sebastiaan)84799991779
Kaersenhout , D.A. (Diego)84829361591
Kanten van, B.E.J. (Brian)73311591562
Keetbaas , H. (Herman)76573531911
Klijn , J. (Joop)76385321848
Klop , J.A. (Arjen)87861400
Knezevic , D. (Damièn)88282920
Knezevic , J. (Julian)88283030
Koster , W.S. (Wim)67386002153
Kroon , J.N.C. (James)87779560
Lee , J.B. (Jungbin)8547814882
Lee , J.M. (Jungmin)8547825838
Lee van der, R. (Rob)60581621706
Malde van, H.T. (Herman)71900401762
Markus , A. (Aernout)76301611972
Meijboom , D.B.K. (David)86719270
Meijboom , M.W.K. (Maarten)88445280
Meijboom , S.B.K. (Simon)87007360
Mulder , E.A.G. (Evert)76299081833
Muntslag , B.A. (Bas)88210210
Nijdam , K.D. (Kick)86434040
Oude de, S. (Sybe)85033631531
Ouwersloot , J. (Jeffrey)84990291501
Plas van der, H.R.E. (Rob)66761972157
Potapov , N.G.A. (Aristarch)85481660
President , Z.G. (Zacciah)87007140
President , Z.K. (Zhadian)87582330
Radfar , B. (Bahman)82524091757
Richardson , D.D.M.M. (Dicheyni)88136730
Rijken , A.F. (Arnold)71562041528
Ristanovic , Z. (Zoran)88305030
Rosa , R.C.X. (Rishaina)88136620
Rosmalen van, J. (Joost)77199542159
Rost , R. (Raúl)88385990
Ruitenberg , J. (John)75129231842
Rutten , A. (Arrian)74419621663
Salih , S.M. (Shakir)84424561518
Sambo , Y.T. (Yaro)88049720
Scheffer , W. (Wouter)80822941667
Spaan , N. (Nathanael)62149452134
Sparreboom , W. (Wil)63995031799
Straathof , D. (Dick)61352831862
Tichler , I. (Ischa)88338360
Tichler , N. (Noah)88338250
Tjong tjin Joe , W. (Wesley)85403890
Tromp , P.J.H. (Paul)76769332022
Tsehaye , L. (Lamik)85660410
Veen van, S.I. (Sinnie)88414700
Veraart , J.C.M. (Hans)71702621568
Verwer , C. (Cedric)88106480
Verwer , O. (Oscar)86403130
Veth , J.L. (Leo)83811861690
Vlaardingen van, M. (Mischa)83698781442
Werken van de, H.J.G. (Harmen)66284682072
Westerduin , P. (Philip)74117671985
Westerhof , J.M.P. (Jurre)88055550
Westerhof , J.M.Q. (Joep)85664921284
Westerhof , J.N.H. (Jannes)85665031479
Wurthmann , F.M. (Fender)87273890
Ziane , M. (Maysara)88089980
Zondag , J.A.T. (Jason)81284831960
Zuurmond , D. (Derek)84674151525
Zuurmond , L. (Lucas)84674261469
Niet opgekomen00000