Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dresen , U.B. (Ulrich)82461722246
Kerstens , D.J.W.M. (Dennis)73896572254
Lanen van, A.J.J. (Toon)71825712175
Odendahl , R. (Reiner)81076162380
Perschke , U. (Ulrich)79460592081
Stork , I.G. (Ivo)70711082164
Stork , O.J. (Ornett)70711302091
Volkov , M. (Mykyta)86107782101
Werbeck , T. (Thorsten)78622832112
Ries , B. (Benjamin)87182262216
Selten , J.P.G. (Jan)67601052131
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ariaans , T. (Tim)83075741712
Dalhuisen , T.H. (Tiemen)64365841864
Dresen , U.B. (Ulrich)82461722246
Finke , T. (Tobias)88222531999
Haas de, M. (Marius)61330391602
Hermanussen , R. (Robin)78298661585
Hintze , H. (Helge)88208342281
Janssen , A.P.J. (Arno)67601491661
Kempen , W.H.M. (Wim)67601271519
Kerstens , D.J.W.M. (Dennis)73896572254
Koehler , M. (Markus)84211052118
Kooijmans , J. (Jermo)81015882290
Lanen van, A.J.J. (Toon)71825712175
Lemanczyk , T. (Thomas)77637892225
Noij , T.E.A.M. (Ted)77683321752
Odendahl , R. (Reiner)81076162380
Perschke , U. (Ulrich)79460592081
Ries , B. (Benjamin)87182262216
Rongen , J. (Jos)73725961475
Saris , L. (Luuk)80911161911
Selten , J.P.G. (Jan)67601052131
Stork , I.G. (Ivo)70711082164
Stork , O.J. (Ornett)70711302091
Volkov , M. (Mykyta)86107782101
Werbeck , T. (Thorsten)78622832112
Wijst v.d., P. (Pieter)71789631770
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Caessens , R.P.J. (Rob)72576242236
Hassel van, C.A.M. (René)73555242088
Lenaerts , L. (Lennert)83468662360
Mengerink , Y. (Ynze)73741362136
Miesen , F. (Fabian)79184822190
Simenon , J. (Jozef)78890352213
Simenon , S. (Stefan)72205762048
Spronkmans , S. (Stefan)79184712082
Schilperoort , J. (Jeroen)76689361946
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, J.J. (Jack)86500151260
Arts , E. (Eline)87610050
Berendhuysen , L. (Loris)87798480
Bischoff , G. (Gerard)71433121867
Bors , C.N. (Charles)87875370
Brug van, R. (Rolf)71652021841
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Buchholtz , L.J.J. (Loek)84901851179
Caessens , L.J.M. (Leo)70857601833
Caessens , R.P.J. (Rob)72576242236
Castenmiller , W.A.M. (Wim)59499221424
Chappin , R.V.H. (Rene)75523471618
Cornelissen , Y.M. (Yannick)87698050
Cornet , L. (Luc)80544531654
Custers , J. (Jeroen)87939720
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Eussen , L.G.C. (Lucas)87609940
Gerards , A.M.H. (Bert)87162021373
Graff , L. (Leon)73730691798
Graff , M. (Marcel)61087731884
Haaf ten, B.G.H. (Bram)77811691526
Hassel van, C.A.M. (René)73555242088
Havenaar , N. (Nico)7927645931
Hermans , M. (Marc)8445657966
Huiveneers , J.M.W.H. (Jonne)87019570
Janssen , B.J.M.Y. (Bart)88134530
Kan van, J.H.G. (Jean)67213521878
Kraus , M.A. (Marc)64146611829
Langen , P. (Pascal)88250360
Lenaerts , L. (Lennert)83468662360
Lovasz , J. (Jip)83493961232
Maessen , R. (Roy)82609121748
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Mücher , L.M.A. (Leonhard)87493560
Meijer , L.C.L. (Leo)87084030
Mengerink , Y. (Ynze)73741362136
Miesen , F. (Fabian)79184822190
Mikkers , P.J.A.M. (Peter)72758071527
Mon de, G. (Gino)81977061961
Montforts , A.B. (Ton)80102881593
Notten , R. (Robin)82776101442
Rademakers , J. (Joep)88362890
Rademakers , K. (Kian)87638650
Raven , G.J.G. (Truus)83088280
Schilperoort , J. (Jeroen)76689361946
Schlösser , S. (Sam)87019350
Simenon , J. (Jozef)78890352213
Simenon , S. (Stefan)72205762048
Sirre , T. (Thomas)85657330
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Smael , J.P.E. (Jos)85513890
Spronkmans , S. (Stefan)79184712082
Vaassen , J.M. (Jack)70857491986
Verschuren , R.L.P.H. (Roger)79966811297
Visschers , M.J.H.M.N. (Martijn)79596770
Wallekers , W.F. (Willem)66205811657
Wijnhoven , H. (Hans)75748971955
Niet opgekomen00000