Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dresen U.B. (Ulrich)82461722218
Kerstens D.J.W.M. (Dennis)73896572241
Lanen van A.J.J. (Toon)71825712108
Odendahl R. (Reiner)81076162378
Perschke U. (Ulrich)79460592105
Stork I.G. (Ivo)70711082153
Stork O.J. (Ornett)70711302126
Volkov M. (Mykyta)86107782156
Werbeck T. (Thorsten)78622832111
Ries B. (Benjamin)87182262211
Selten J.P.G. (Jan)67601052124
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Agterberg M. (Mark)79397452078
Bens G. (Guus)80661791379
Dalhuisen T.H. (Tiemen)64365841881
Dresen U.B. (Ulrich)82461722218
Friesen P.R. (Philippe)80786971884
Gerrits G. (Gerrit)80787631661
Habibi H. (Hamoen)81256232135
Hermanussen R. (Robin)78298661580
Hoekstra A. (Arnold)75352091593
Jacobs S. (Stan)83535651604
Janssen A.P.J. (Arno)67601491673
Kempen H.M. (Henny)66107141736
Kempen W.H.M. (Wim)67601271500
Kerstens D.J.W.M. (Dennis)73896572241
Kremers L.C.W. (Berrie)71826041668
Lanen van A.J.J. (Toon)71825712108
Langeveld M. (Mario)73896681511
Lemanczyk T. (Thomas)77637892236
Lever M.M. (Marcel)73609801840
Loon van M. (Marco)81317941617
Noij T.E.A.M. (Ted)77683321770
Odendahl R. (Reiner)81076162378
Perschke U. (Ulrich)79460592105
Reitsma S. (Sybren)8610569957
Ries B. (Benjamin)87182262211
Rongen J. (Jos)73725961444
Saris L. (Luuk)80911161897
Selten J.P.G. (Jan)67601052124
Stork I.G. (Ivo)70711082153
Stork J. (Jaap)82815921162
Stork O.J. (Ornett)70711302126
Volkov M. (Mykyta)86107782156
Werbeck T. (Thorsten)78622832111
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Caessens R.P.J. (Rob)72576242256
Grecuccio N. (Nicola)81511982143
Hassel van C.A.M. (René)73555242118
Lenaerts L. (Lennert)83468662304
Mengerink Y. (Ynze)73741362072
Miesen F. (Fabian)79184822232
Simenon J. (Jozef)78890352180
Simenon S. (Stefan)72205762097
Spronkmans S. (Stefan)79184712056
Schilperoort J. (Jeroen)76689361942
Hamblok R. (Roel)82529262312
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den J.J. (Jack)86500151346
Arts E. (Eline)87610050
Bischoff G. (Gerard)71433121825
Brug van R. (Rolf)71652021827
Bruinen J. (Jolijn)84738390
Bruinen T. (Tijs)85633680
Buchholtz L.J.J. (Loek)84901851179
Burg van der A.A.F. (Albert)87025180
Caessens L.J.M. (Leo)70857601809
Caessens R.P.J. (Rob)72576242256
Castenmiller W.A.M. (Wim)59499221424
Chappin R.V.H. (Rene)75523471595
Cornet L. (Luc)80544531664
Dinteren van P.J.A. (Peter)69424851849
Dinteren van R.M.J. (Ron)73740261827
Eummelen J.A.C.J. (Jairo)87263000
Eummelen J.J.V.F. (João)85893830
Eussen L.G.C. (Lucas)87609940
Graff L. (Leon)73730691799
Graff M. (Marcel)61087731867
Grecuccio N. (Nicola)81511982143
Haaf ten B.G.H. (Bram)77811691526
Hamblok R. (Roel)82529262312
Hassel van C.A.M. (René)73555242118
Havenaar N. (Nico)7927645931
Hermans M. (Marc)8445657962
Huiveneers J.M.W.H. (Jonne)87019570
Kan van J.H.G. (Jean)67213521854
Kengen D. (Dave)85890420
Kersemakers F.P.X. (Floyd)87250350
Kraus M.A. (Marc)64146611829
Lenaerts L. (Lennert)83468662304
Lovasz J. (Jip)83493961228
Manukjan G. (Greg)85593971512
Meijer L.C.L. (Leo)87084030
Mengerink Y. (Ynze)73741362072
Metonidze S. (Shalva)86515000
Miesen F. (Fabian)79184822232
Mikkers P.J.A.M. (Peter)72758071548
Mon de G. (Gino)81977061922
Montforts A.B. (Ton)80102881551
Mücher L.M.A. (Leonhard)87493560
Notten R. (Robin)82776101466
Os van A.M.J. (Ad)60679851152
Raven G.J.G. (Truus)83088280
Rooijen den J. (Jerom)85352301304
Sarrau J. (Jelle)83387812345
Schilperoort J. (Jeroen)76689361942
Schlösser S. (Sam)87019350
Simenon J. (Jozef)78890352180
Simenon S. (Stefan)72205762097
Sirre T. (Thomas)85657330
Smael G.C.M. (Giel)84964000
Smael J.P.E. (Jos)85513890
Spronkmans S. (Stefan)79184712056
Swijsen L. (Lars)83164072071
Verschuren R.L.P.H. (Roger)79966811297
Vries de R. (Robert)82075291538
Wallekers W.F. (Willem)66205811668
Weerts R.J. (Rene)74394541519
Wijnhoven H. (Hans)75748971947
Niet opgekomen00000