Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dubbeldam B. (Bart)84412461994
Siu V.F. (Villa)83281001688
Wilde de S.T. (Steven)83305861788
Zevenhuizen D.J. (Daniel)82350732151
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Apon H. (Iwahn)86047061866
Bastiaanse P.H. (Piet)84141091419
Beek van der R. (Ruud)75481342029
Beek van der S. (Simon)65786491458
Bel C. (Cor)84685260
Bengsch J.E. (Ed)60070341558
Bochoven D. (Dylan)86974470
Boonstra van Velzen K.L. (Kalle)85386950
Born L.E.A. (Leonard)86733680
Boshoven L.P. (Leon)85387060
Both E. (Erik)69404062139
Broeck van den A.F.J. (Fred)84660841133
Brokaar J. (Joey)81048551999
Buijck F. (Frank)81645301492
Burg van den K.L. (Karel)82522881585
Buuren van F. (Fabian)73338431924
Caspers A.H.M. (Aad)69532101389
Dessens S.M. (John)71457761318
Dresden L.M.D. (Martin)79099571249
Dubbeldam B. (Bart)84412461994
Eikmans D. (Donny)85520160
Ercan S. (Selman)85428202055
Fortuin J.T. (Jelle)86402140
Franke D.P. (Daniel)86425460
Fransen G.J. (Giselle)84798891119
Freytas de P.L. (Paul)73937051921
Geld van der J.A. (Jona)85978420
Geld van der S.L. (Silas)85978530
Glopper de J.B.H. (Bart)59730551740
Groeneweg N.W. (Nick)82696021828
Haan den W.B. (Wim)73478681317
Hamelink C. (Kees)75106571411
Hamelink D. (Desiree)76597732182
Hekker E.Y.E. (Enrique)86425790
Hubner W.J.P. (Werner)79641871833
Jakhari A.S.S. (Ansh)86500700
Jong de P. (Piet)81379210
Kalkman L. (Lorena)83218851333
Kalkman R. (Rob)74266501860
Keetelaar D. (Denny)85960380
Klepke R.M. (Ricardo)81444442270
Klopstra S. (Sven)86965560
Koopman R.P.E. (Richard)85512461660
Kuik van L.H.G. (Luka)84724310
Kuil v.d. S. ()60060220
Lahaye J.J. (Jordy)76584972066
Lahaye R.R. (Rick)77366522398
Lange de S. (Steyn)82993681768
Leentvaar G.P. (Peter)84395961614
Linde van der M.C.A. (Maurits)73190592141
Looij G. (Gijsbert)70289341686
Maes D.R. (Djad)84444911103
Maes Z. (Zayd)84800980
Majoor J.G. (Jan)79809291269
Mannetje 't S. (Simone)80085611375
Meijer P. (Patrick)66410521673
Meijer W.M. (Wilmar)60113022050
Mol K. (Klaas)72584601215
Monteny P. (Pascalle)83992921343
Most van der A. (Alex)80078021466
Nguyen Quang V. (Vinh)84446231003
Ortgiess J. (Jens)87031340
Os van H. (Herman)74256271476
Panneman T.E. (Thomas)83022390
Peek S. ()63895261424
Petersen T. (Tommy)86373320
Pheijffer K.M. (Kyento)86323930
Pluijm van der R. (Rick)79768372000
Pluim R. (Rienk)81500321315
Raamsdonk van T. (Twan)86323820
Reljic M. (Mane)76585081474
Reljic S.R. (Savoljub)78070521536
Rhoon van Y. (Yke)85961040
Roon van J.M.C. (Jasper)86851710
Roos T.R. (Troy)86887020
Roosenburg E. (Elin)87007470
Ruijsscher de M.E.L. (Mitchell)78593572053
Samsom M.A. (Michel)76585191579
Sandifort J. (Jerry)75105801405
Schaffeld S.H.G.W. (Simon)85960161492
Sideras K. (Kostandinos)85401801867
Sijabat E. (Evi)83379341402
Siu V.F. (Villa)83281001688
Snek van S.E. (Sterre)86851820
Straatman J. (Jan)71750251478
Taale P. ()61134811582
Tiemens T.A. (Tygo)85406970
Tims D.V. (Dominique)87007580
Verheul B.F.G. (Bas)84802960
Verheul J.M.A. (Job)85166951254
Vermeer J. (Jasper)86965450
Vermeij J.T. (Jorrit)85801210
Versnel R. ()60070781621
Verstraate T.M.A. (Bjorn)80224321827
Vroegop W. (Walter)76586071638
Weide van der V. (Veerle)86821460
Wiegmann J. (D'Joshua)83698890
Wiegmann K. (Kathleen)85961590
Wilde de S.T. (Steven)83305861788
Winkelhoff van J. (Julian)86227460
Zanten van F. (Fleur)85666240
Zanten van T. (Thomas)85666350
Zeeman P. (Peter)75884711699
Zevenhuizen D.J. (Daniel)82350732151
Zhang W. (Tony)81047672200
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bekker M. (Michael)82998521992
Corstjens R. (Rolf)82844852097
Mes E. (Emily)83571841623
Schenkelaars B. (Bauke)83442481326
Werf van der J. (Jol)83010401720
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abbes J. (Jeroen)75149031543
Bekker M. (Michael)82998521992
Bemmel van K. (Koert)74096332072
Berkum van T. (Tijmen)86071040
Bruijne de A.E. (Ad)73787892007
Corstjens R. (Rolf)82844852097
Dekker F. (Floris)86958740
Dekkers S. (Samuel)85891080
Dijk van A. (Tony)76100971659
Doesum van P. (Paul)86441520
Drankier R.F. (Ruud)63867321923
Eng van der L. (Lennard)85874030
Glimmerveen M.A. (Martin)76763062114
Griffioen J. (Jochem)85640720
Grundeken S. (Samuel)87022870
Guis D.N. (Dianne)84720130
Haasteren van R. (Rikki)85474400
Hardy L. (Luuk)86621480
Hogendoorn D. (Daphne)86025500
Hogendoorn M. (Martijn)85625210
Hoogervorst T. (Tim)86568570
Hooshangi M. (Mehrdad)79651331521
Hooshangi M. (Milan)85643140
Hortensius C. (Kees)81354461609
Hortensius N. (Nick)79341902114
Houdt van B. (Bjrn)84642031188
Huisman N. (Niels)86958850
Jonker D.J.L. (Daan)71539051511
Kamp van de J. (Jelmer)85109420
Kentstra M. (Marc)84105341151
Kentstra T. (Thomas)84416860
Kentstra W.P.A. (Wim)75899451982
Kleijbergen Y. (Youri)86952140
Klintian E. (Erik)86316010
Koning de H.A.P. (Roen)79617891292
Kooijman J.N.J. (Joop)79512291592
Korbee D. (Duco)86568900
Korbee R. (Renzo)86112730
Koster B. (Benjamin)87023200
Koster D. (David)84106331212
Koster T.V. (Tobias)83356131221
Kramer D. (Dennis)86608610
Kuijk van L. (Lucas)86494430
Langen de J. (Joris)86424470
Langen de T. (Tjeerd)86368480
Langendoen B. (Bas)85356370
Lucas I. (Ivo)76935541801
Maanen van F. (Frank)62679870
Mes E. (Emily)83571841623
Meskers G. (Guido)87023090
Nederpel S. (Sven)86568680
Nes van de J.C.M. (Jos)86610150
Ninikashvili K. (Kondrat)78875391486
Osch van L. (Lo)85652491789
Passchier J. (Jens)86306660
Poels E.J. (Edwin)80740001812
Putten van der L.W.C. (Lodewijk)8454897974
Reenen van H. (Rieks)83866091373
Riemens J.H. (Jaap)72471191406
Rijn van G. (Giel)79618772098
Rooden van S.M.W. (Sarah)83665891542
Roozendaal M. (Marc)74515981935
Roozendaal R.A. (Ruud)74516091518
Salomons F.P. (Florian)85655680
Salomons M.W. (Matthijs)84783601106
Salomons Q.R. (Quinten)84876221455
Sanders V. (Victor)86315680
Schenkelaars B. (Bauke)83442481326
Schdler L. (Lucas)84770071312
Sladoje L. (Luka)86884050
Smits A. (Aat)70117081395
Sonneveld D.W.A. (David)85437000
Splunter van A. (Arjen)78797512059
Splunter van N. (Niels)78499302063
Thalen K. (Kars)87036290
Truijers L.A. (Levi)8432930939
Vahl R.E. (Roald)73643460
Venema K. (Katja)86316120
Venema M. (Maxime)86316230
Versteegen A. (Alesha)86487280
Versteegen I. (Ischa)84883480
Versteegen M. (Milenka)86568790
Vink M. (Maud)86424580
Vlagsma J. (Joost)86838950
Vleming S. (Stefan)85246591365
Waas van B. (Bart)76700251235
Weeder D. (Danil)86487390
Werf van der J. (Jol)83010401720
Werksman L. (Luc)85679990
Wesseling P. (Pieter)86608500
Wiersma A.A. (Arno)78657151856
Wolters E. (Emma)86608720
Wolters J. (Julia)87046520
Wolters N. (Noa)87036400
Zarbi O. (Osman)86368370
lmez S. (Sayen)86223390
zkan E. (Emirhan)86315790
Niet opgekomen00000