Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Wilde de, S.T. (Steven)83305861812
Zevenhuizen , D.J. (Daniel)82350732135
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Anrooij van, L. (Lizzy)87256510
Baas , O.J.G. (Oscar)88072820
Barendrecht , D. (Dennis)79153031487
Bastiaanse , P.H. (Piet)84141091419
Beek van der, R. (Ruud)75481342003
Beek van der, S. (Simon)65786491539
Bengsch , J.E. (Ed)60070341558
Boonstra van Velzen , K.L. (Kalle)85386950
Boshoven , L.P. (Leon)85387060
Both , E. (Erik)69404062184
Both , F. (Fabricio)87269930
Both , G.L. (Gian Luca)87270040
Brijs , D. (Dirk)70639581701
Broeck van den, A.F.J. (Fred)84660841192
Brokaar , J. (Jaap)78603361509
Brokaar , J. (Joey)81048552003
Buijck , F. (Frank)81645301496
Burg van den, K.L. (Karel)82522881518
Burger , D.C. (Dominick)87452420
Buuren van, F. (Fabian)73338432005
Car , R. (Rajeev)85809240
Car , S. (Siddarth)85809130
Caspers , A.H.M. (Aad)69532101389
Citteren van, R.B. (Rayan)88299750
Deelen van, K.B. (Keano)88048510
Deelen van, L.I. (Luca)87693100
Eikmans , D. (Donny)85520160
Fortuin , J.T. (Jelle)86402140
Freytas de, P.L. (Paul)73937051938
Geerman , R.R. (Rayandro)87954350
Geld van der, J.A. (Jona)85978420
Geld van der, S.L. (Silas)85978530
Glopper de, J.B.H. (Bart)59730551887
Groeneweg , N.W. (Nick)82696021896
Groot de, N.I. (Noah)87734790
Guid , M. (Matej)87734682349
Haan den, W.B. (Wim)73478681251
Hamelink , D. (Desiree)76597732113
Hoek , R. (Roelof)75663171706
Hoeven van der, J. (Jorre)87622810
Hubner , W.J.P. (Werner)79641871791
Isselt , A. (Ameer)87971070
Isselt , N. (Naeem)87971180
Jakhari , A.S.S. (Ansh)86500701720
Jong de, P. (Piet)81379210
Kalkman , L. (Lorena)83218851459
Kalkman , R. (Rob)74266501874
Kaya , L. (Ardil)87948960
Keetelaar , D. (Denny)85960381310
Klepke , R.M. (Ricardo)81444442234
Koedam , H.P. (Hans)87043111492
Koopman , R.P.E. (Richard)85512461691
Koster , B. (Bas)87734900
Kuik van, L.H.G. (Luka)84724310
Kuil v.d., S. ()60060220
Lahaye , J.J. (Jordy)76584972107
Lahaye , R.R. (Rick)77366522384
Lange de, S. (Steyn)82993681803
Leentvaar , G.P. (Peter)84395961567
Ligt de, J.W. (Sjaak)70888071511
Linde van der, M.C.A. (Maurits)73190592214
Looij , G. (Gijsbert)70289341675
Maes , D.R. (Djad)84444911879
Maes , Z. (Zayd)84800981387
Majoor , J.G. (Jan)79809291274
Mannetje 't, S. (Simone)80085611467
Maren van, S. (Stan)88024640
Meijer , P. (Patrick)66410521688
Meijer , W.M. (Wilmar)60113022013
Mol , K. (Klaas)72584601327
Monteny , P. (Pascalle)83992921499
Most van der, A. (Alex)80078021522
Nguyen Quang , V. (Vinh)84446231254
Ortgiess , J. (Jens)87031341012
Ortgiess , M. (Milan)87256620
Ouwendijk , L. (Luke)87960510
Ozinga , D.F. (Daniel)87983060
Paays , D. (Dominggus)85165741646
Panneman , T.E. (Thomas)83022391552
Peek , S. (Steef)63895261418
Pham-Van , T. (Tam)87822130
Pham-Van , T.T. (Thu)87601470
Pluim , R. (Rienk)81500321395
Ponnaiya , L. (Lavanan)87169940
Ponnaiya , P. (Pathman)87439440
Raamsdonk van, T. (Twan)86323820
Reljic , M. (Mane)76585081412
Reljic , S.R. (Savoljub)78070521536
Rijneveldshoek , L. (Liam)87700140
Roon van, J.M.C. (Jasper)86851710
Roosenburg , E. (Elin)87007470
Ruijsscher de, M.E.L. (Mitchell)78593572054
Sandifort , J. (Jerry)75105801426
Schaffeld , S.H.G.W. (Simon)85960161489
Schraa , G. (Ger)82475471056
Sideras , K. (Kostandinos)85401801914
Sijabat , E. (Evi)83379341392
Snek van, N.A. (Nikki)87735010
Snek van, S.E. (Sterre)86851820
Soest van, P.L. (Peter)80529791409
Stolk , T. (Timo)87622920
Straatman , J. (Jan)71750251453
Taale , P. ()61134811582
Tiemens , T.A. (Tygo)85406971368
Verbunt , J.F.W. (Jasper)88224400
Verbunt , L. (Lisa)88072710
Verheul , B.F.G. (Bas)84802960
Verheul , J.M.A. (Job)85166951624
Verheul , M.H. (Martin)88207900
Vermeij , D.S. (Djurre)87610160
Vermeij , J.T. (Jorrit)85801210
Versnel , R. ()60070781621
Verstraate , T.M.A. (Bjorn)80224321811
Vink , M.R. (Mike)88106810
Vissers , M.R. (Thijs)88088770
Vroegop , W. (Walter)76586071638
Weber , L.M. (Lucas)87960400
Weide van der, V. (Veerle)86821460
Widdershoven , M.A. (Michael)87960290
Wilde de, S.T. (Steven)83305861812
Wirschuleit , A.D. (Adaja)87928060
Wirschuleit , H.M. (Hannah)87928170
Zaan van der, B.M. (Bart)84995020
Zanten van, F. (Fleur)85666240
Zevenhuizen , D.J. (Daniel)82350732135
Zhang , W. (Tony)81047672192
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bekker , M. (Michael)82998522074
Corstjens , R. (Rolf)82844852041
Mes , E. (Emily)83571841551
Schenkelaars , B. (Bauke)83442481533
Werf van der, J. (Joël)83010401893
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abbes , J. (Jeroen)75149031541
Arnold , F. (Frieda)73529831749
Arnold , K. (Kiri)85749181575
Arnold , L. (Lorin)85749291591
Arnold , R.N.R. (Rhys)86178071048
Baran , Ö (Ölmez)88199650
Bekker , M. (Michael)82998522074
Bemmel van, I. (Ivar)88235730
Bemmel van, K. (Koert)74096332097
Berkum van, H. (Hidde)87304140
Berkum van, T. (Tijmen)86071040
Bickes , D. (Dani)87218340
Blok , B. (Bjarne)87218450
Boers , J. (Joost)88223190
Boudewijn , M. (Marijn)88096360
Bouwmeester , F. (Fabian)87728300
Brandenburg , D.A.N. (Daan)78919392474
Bussmann , L. (Luci)87219990
Canter Visscher , O. (Olivier)87186440
Corstjens , R. (Rolf)82844852041
Dalmolen , K. (Kim)88096470
Dekker , F. (Floris)86958740
Dekkers , I. (Isabelle)87723460
Dijk van, A. (Tony)76100971594
Doesum van, P. (Paul)86441520
Essen van, B.A. (Bas)87589480
Grecea , S. (Sara Teodora)88179850
Grimminck , J. (Justin)88244420
Guis , D.N. (Dianne)84720130
Harbrecht , T. (Tim)87593220
Hardy , L. (Luuk)86621480
Hoekstra , K. (Kristina)87220760
Hogendoorn , M. (Martijn)85625210
Hoogervorst , T. (Tim)86568570
Hooshangi , M. (Mehrdad)79651331575
Hooshangi , M. (Milan)85643140
Hortensius , C. (Kees)81354461626
Jonker , D.J.L. (Daan)71539051545
Kalkhuis , G.R. (Gabriël)87188090
Kamp van de, J. (Jelmer)85109420
Kentstra , M. (Marc)84105341622
Kentstra , T. (Thomas)84416861403
Kentstra , W.P.A. (Wim)75899451961
Kler de, L. (Luuk)87843690
Klintian , D. (David)87723570
Klintian , E. (Erik)86316010
Kommer , M. (Mads)87860080
Koning de, H.A.P. (Roen)79617891364
Kooijman , J.N.J. (Joop)79512291614
Koster , B. (Benjamin)87023200
Koster , D. (David)84106331312
Langendoen , B. (Bas)8535637842
Lucas , I. (Ivo)76935541759
Maanen van, F. (Frank)62679871674
Mes , E. (Emily)83571841551
Meskers , B. (Babet)87753710
Meskers , G. (Guido)87023090
Nes van de, J.C.M. (Jos)86610151136
Osch van, L. (Lo)85652491712
Otten , M. (Martijn)80858142100
Poels , E.J. (Edwin)80740001786
Putten van der, L.W.C. (Lodewijk)84548971282
Ravindran , N. (Navin)87593440
Reenen van, H. (Rieks)83866091367
Riemens , J.H. (Jaap)72471191406
Rieu du, M. (Mathis)87218890
Rijn van, G. (Giel)79618772154
Rooden van, S.M.W. (Sarah)83665891601
Roos de, A. (Arthur)88244310
Roozendaal , M. (Marc)74515981901
Roozendaal , R.A. (Ruud)74516091518
Salomons , M.W. (Matthijs)84783601424
Salomons , Q.R. (Quinten)84876221745
Sanders , V. (Victor)86315680
Schädler , L. (Lucas)84770071537
Schenkelaars , B. (Bauke)83442481533
Sepers , B. (Bregje)88211200
Sepers , J. (Jelte)85963020
Sladoje , L. (Luka)86884050
Smits , A. (Aat)70117081358
Snelderwaard , M. (Mirthe)88096250
Snelderwaard , T. (Thijs)88130680
Sonneveld , D.W.A. (David)85437001600
Splunter van, A. (Arjen)78797512061
Splunter van, N. (Niels)78499302071
Tabak , S.R. (Stefan)76193922194
Tax , L. (Louise)88179960
Thalen , K. (Kars)87036290
Truijers , L.A. (Levi)84329301070
Vahl , R.E. (Roald)73643460
Venema , K. (Katja)86316120
Venema , M. (Maxime)86316230
Venema , S. (Suze)88076340
Versteegen , I. (Ischa)84883481472
Verweij , S. (Stijn)88223080
Vogelpoel , D. (Damien)87327240
Vorstenbosch , J. (Joris)87524470
Waals van der, J. (Kenji)87524360
Waas van, B. (Bart)76700251229
Werf van der, J. (Joël)83010401893
Wesseling , P. (Pieter)86608500
Wolters , J. (Julia)87046520
Ypma , J.J. (Jord)84937491839
Zarbi , O. (Osman)86368370
Niet opgekomen00000