Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Ding , N. (Nemo)86230980
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bakker , J.M. (Jouke)82681172053
Boelens , H. (Hessel)85632140
Boer de, G. (Ger)65588271775
Boonstra , R. (Ronan)87399400
Bosker , J. (Jesse)87399620
Brouwer , O. (Onno)87777141407
Cate ten, R. (Rens)87403030
Denissen , E.H.M. (Erwin)82046801822
Dijkema , J. (Jeroen)8692233922
Dijkstra , M. (Matthijs)88042460
Ding , N. (Nemo)86230980
Elsinga , M. (Marten)86231200
Engel , T. (Thymen)87444061013
Fleur , T. (Tinus)65590911900
Fluit , J. (Johnny)71436312054
Franken , F. (Floyd)83634981860
Gorter , H. (Hielke)86451531669
Grondsma , B. (Brent)88274890
Hania , R. (Renske)77390611819
Hoekstra , D. (Doeke)88275000
Holl , H.D.R. (Han)74761392031
Hoving , T. (Thomas)88275110
Jong de, J.H. (Jan Hans)73191801592
Keuning , S. (Selwin)81955172141
Kloosterman , A. (Anne)62343382019
Kuitert , C. (Christian)73917802019
Laskewitz , L.O.B. (Lucas)88380710
Lootsma , J. (Jan)59755191994
Meeldijk , J. (Jasper)88042570
Meulen van der, D. (Douwe)73544241729
Nolles , D.S. (Dirk-Sieds)75511701819
Osinga , T. (Tygo)86374970
Pen , F. (Frits)80803361738
Piersma , S. (Suze)86801330
Riet van de, L. (Lukas)86955000
Riet van de, P. (Pieter)86800340
Roosjen , C. (Coen)88047850
Roosjen , T. (Thom)88274780
Schram , T. (Tjitze)68849661951
Sharma , A. (Alexander)87399950
Smid , S.H. (Sybe)60652351372
Spijksma , J. (Jonathan)87949950
Spijksma , M.O. (Matthias)88439780
Stavast , D.W. (Dick)74788781996
Talsma , H. (Hedzer)88440330
Teeuwissen , J. (Jurre)87400170
Velthuis , I. (Ilse Marije)87949180
Velthuis , L.K. (Lars Kristian)87949290
Volbeda , J. (Jasper)88042900
Vos , J. (Jens)88070730
Wiersma , T.R. (Tjeerd)62244051664
Wiersma , W. (Wytse)61614301718
Ykema , W. (Wim)69631761846
Zee van der, W.J. (Wytze)69631981627
Zijlma , R. (Ralph)74101611757
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Aluy , J.J.S. (Jermo)85316880
Bakker , A.M. (Mark)84897891418
Dam , P.L. (Pjotr)8571827919
Terpstra , T.M. (Thijmen)84286071600
Wieggers , W.S. (Wouter)86218001225
Woest , I.E. (Imre)85609151516
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ahoud , F.J. (Floran)86692100
Akker van den, B.A. (Bart)76231101503
Albers , S. (Saša)86494871697
Aluy , J.J.S. (Jermo)85316880
Antonijevic , S. (Stephan)84192571639
Asperen van, M.D. (Matthias)87101410
Bakker , A.M. (Mark)84897891418
Bergen van der Grijp van, M. (Mike)85793510
Beumer , F. (Fred)77841721800
Beumer , S. (Sebas)79768812129
Binnendijk , I. (Iva)85576700
Boekhorst , H. (Harry)88404800
Bogaerts , J. (Jessey)85577250
Bouman , T. (Thijs)86906380
Braam , A.L.H. (Ad)86819481481
Brands , G.J. (Gerjan)76998571083
Brans , T. (Tom)82721871614
Cabri , R. (Ruben)84637080
Dam , K.Q. (Karsten)86474740
Dam , P.L. (Pjotr)8571827919
Dekker , T. (Thiemen)87124841525
Denys , K.F.J. (Karl)76474311758
Denys , L. (Liam)86905940
Dijk van, D. (Dominick)85084560
Dijk van, J.B. (Julian)85084450
Dinther van, P. (Pepijn)86949610
Donker , J.M.J. (Hans)82101361669
Dronkers , A.M. (Arnoud)86908910
Eisma , C.W. (Cesar)88041581436
Engelen , R.J.H. (Ronald)78905751851
Entrop , L.A. (Lodewijk)82183091627
Giesbers , T. (Theo)8558418821
Glasbeek , S. (Steven)81653111888
Goudriaan , E. (Etienne)79553432316
Groot de, E. (Elmar)86947410
Hameleers , D.N.J. (Diede)86338230
Hameleers , S.J.H. (Sil)86338340
Hamers , B. (Bram)80789941186
Harten van, T.M. (Thijs)85585720
Harten van, W. (Wout)87143650
Hatamirad , M. (Mahbod)85585830
Heijboer , L. (Lucas)86948400
Hendriks , R. (Rolf)76356831539
Heringa , J.R.J. (Jonathan)87593000
Heskes , L. (Lise)86585841546
Hoff van 't, T. (Tom)84773261596
Hoorn van, G.J.R. (Geert)84198401997
Hovestadt , L.J.C. (Leo)77383022020
Huberts , Y. (Yaron)8290205949
Jong , W.L. (Wu Liang)87592780
Kandemir , G. (Gurkan)86906050
Kenbeek , F. (Fabian)87176210
Kenbeek , S. (Sylvan)87176320
Kleef van, G. (Guido)88404910
Kock , I. (Ian)83491101506
Koelman , P.M. (Peter)86496081221
Koelmans , S.P. (Sander)86948840
Konecny , L. (Lorens)83248661083
Kruiver , J. (Jeroen)74778881677
Laan , J. (Jorick)82607801885
Leeuwen van, J.M. (Jan Matthijs)83422791875
Leisink , J. (Jasmijn)85591990
Lentjes , N. (Noud)81670602298
Lesnoj , D. (Daniel)87512920
Lincewicz , W.A.P. (Peter)69449491696
Lindeman , M.N. (Marijn)87592890
Lok , M. (Malcolm)85191481860
Loo van het, S.H. (Senne)86948730
Loonen , R. (Ruben)86339990
Loonen , S. (Sjoerd)86340100
Maas , E.H.M. (Bert)86304791040
Martinez , A.E. (Anna)85112501783
Martinez , S.I. (Sara)85332171568
Maters , A.F. (Arthur)84971701947
McNab , B.P. (Ben)78034881815
Meegen van, R. (Raphael)86864470
Meijenfeldt von, B.M. (Bart)82431472221
Meulen van der, I. (Ilse)85594960
Michiels , J. (Jona)86340210
Michiels , S. (Sam)85595400
Netten van, F. (Franke)72867521387
Nispenrode van, T.H.N. (Thomas)77292712032
Offringa , J.M. (Joost)81320802317
Ornée , A. (Arthur)84607821778
Reulink , R. (René)84874241300
Roothaan , E. (Elmar)85600571706
Roskam , M.Y. (Mathieu)76684961964
Rutjens , L. (Lars)85535231399
Rutjens , M. (Mika)85093691609
Saad Mohammed , K. (Khaled)79646711333
Sampson , E. (Elijah)86651290
Sanders , C.W.J. (Catheleijne)82934831920
Schoemaker , J.H. (Jan)72867411395
Schonis , F.J. (Fred)8379162966
Schouten , A.W. (Arie)71824281510
Siemensma , J. (Jaring)84185971054
Starkenburg , E. (Erik)79904221121
Terpstra , G.J.C. (Guyon)86234390
Terpstra , T.M. (Thijmen)84286071600
Turan , N. (Nudem)86948180
Vastenhout , M.F. (Marco)83796021419
Vastenhout , R. (Raimond)82712301744
Visser , T.G.A. (Gert)72867961517
Wedda , D. (Dries)84758962100
Wellink , D. (Demian)86340540
Wellink , R. (Rick)86651510
Wieggers , W.S. (Wouter)86218001225
Wijngaarden van, A.F. (Frank)84936831600
Wisse , S. (Sem)87009890
Woest , I.E. (Imre)85609151516
Zahmat , B. (Babak)82526291694
Zand van der, I.M. (Ilan)85120311665
Zanten van, J. (Jakob)87592670
Niet opgekomen00000